Turnaj Jóži Báči-Takacsa 2017

Kristián Ondruška – Najlepší strelec turnaja

Družstvá:

Skupina A:  Tempo PE U15 červení, Tempo PE U13 zelení, Chynorany, Veľké Uherce

Zápasy:   Tempo PE U15 – Tempo PE U13     3:0     Góly: T.Svitok 2x, V. Karásek

Veľké Uherce – Chynorany     0:6     Góly: E.Furek 2x, T.Kákoš 2x, J.Nemec, J.Michalides

Tempo PE U13 – Veľké Uherce     1:2     Góly: M:Čavoj / M.Chocholáček, D.Suchý

Tempo PE U15 – Chynorany     1:0     Góly: T.Svitok

Tempo PE U13 – Chynorany     1:0     Góly: M.Čavoj

Tempo PE U15 – Veľké Uherce     7:0     Góly: T.Svitok 2x, M.Mulina 2x, S.Kováč 2x, V.Karásek

ZVRPSkóreBody
Tempo PE U15 červení330011:09
Chynorany31026:23
Tempo PE U13 zelení31022:53
Veľké Uherce31022:143


Skupina B: Tempo PE U15 bieli, Tempo Pe U13 červeno-bieli, Žabokreky n. Nitrou, Rybany

Zápasy:   Tempo PE U15 – Žabokreky n. Nitrou     4:0     Góly: K.Ondruška 3x, P.Gubov

Tempo PE U13 – Rybany     3:0     Góly: M.Kotes 2x, K.Stručka

Tempo PE U15 – Tempo PE U13     4:2     Góly: K.Ondruška 2x, A.Kováčik, M.Šoóš / M.Kotes 2x

Rybany – Žabokreky n. Nitrou     1:2     Góly: D.Tretinár / E.Koligyer 2x

Tempo PE U13 – Žabokreky n. Nitrou     0:1     Góly: E.Koligyer

Tempo PE U15 – Rybany     7:0     Góly: K.Ondruška 2x, P.Bezák 2x, P.Gubov, M.Petreje, M.Šoóš

ZVRPSkóreBody
Tempo PE U15 bieli330015:29
Žabokreky n. Nitrou32013:56
Tempo PE U13 červeno-bieli31025:53
Rybany30031:120


SEMIFINÁLE

Chynorany – FK Tempo PE U15 bieli     1:2     Góly: D.Gaššo / K.Ondruška 2x

Tempo PE U15 červení – Žabokreky n. Nitrou     6:0     Góly: M.Mulina 3x, M.Peška 2x, S.Kováč

O 7. MIESTO

Veľké Uherce – Rybany     0:0, 0:2 na 7m     Góly: B.Kmeť, D.Suchý

O 5. MIESTO

Tempo PE U13 zelení – Tempo PE U13 červeno-bieli     3:1     Góly: M.Čavoj, L.Michalák, R.Dolný / J.Čangel

O 3. MIESTO

Žabokreky n. Nitrou – Chynorany     0:4     Góly: D.Gaššo 3x, E.Furek

FINÁLE

Tempo PE U15 červení – Tempo PE U15 bieli     3:1     S.Kováč, T.Svitok, M.Mulina / K.Ondruška

 

Poradie:

  1. Tempo PE U15 červení
  2. Tempo PE U15 bieli
  3. Chynorany
  4. Žabokreky n. Nitrou
  5. Tempo PE U13 zelení
  6. Tempo Pe U13 červeno-bieli
  7. Veľké Uherce
  8. Rybany

 

Stretnutia, ktoré sa hrali v hracom čase 1 x 18 minút, rozhodovali Róbert Janus st. a Peter Omelka.

 

 

Starší žiaci FK Tempo Partizánske

Tomáš Svitok – Najlepší hráč turnaja

 

Kristián Ondruška – Najlepší strelec turnaja

 

Lukáš Kušnier – Najlepší brankár turnaja