Mládežnici posilnia A-mužstvo

0

Na fotografii zľava: Tobias Husár, Jakub Čangel, Anton Tselych, Michal Hudec, Dušan Šamko a Marek Knapek. Na fotografii chýba Kristián Kopál.

Týmto chlapcom sa končí ich pôsobenie v mládežníckych kategóriách FK Tempo Partizánske. Ďakujeme im za všetky roky, počas ktorých reprezentovali náš klub, za ich prístup, bojovnosť a množstvo zážitkov, ktoré spoločne vytvorili.

Teší nás, že od letnej prípravy posilnia naše A mužstvo a budú pokračovať vo farbách FK Tempo Partizánske aj medzi mužmi.

Prajeme im veľa zdravia, chuti do futbalu, množstvo vydarených výkonov a veľa úspechov v drese FK Tempo Partizánske. Veríme, že budú pre naše A mužstvo prínosom a že si futbal budú naďalej užívať s rovnakým nadšením ako doteraz.