Memoriál KAROLA JOKLA 2026

0

⚽️ MEMORIÁL KAROLA JOKLA 2026 ⚽️

Dňa 20. júna 2026 sa v Partizánskom uskutočnil tradičný futbalový turnaj mládeže – Memoriál Karola Jokla, určený pre kategórie U10 a U11.

Na turnaji sa predstavili mužstvá FK Tempo Partizánske, ŠK Slovan Bratislava, MŠK Novohrad Lučenec, MŠK Iskra Petržalka, MFC Spartak Bánovce nad Bebravou a Futbalová škola Róberta Hanka.

Počas celého dňa boli diváci svedkami množstva kvalitných zápasov, pekných futbalových akcií a bojovných výkonov mladých futbalistov. Všetci chlapci predviedli veľkú snahu, talent a športového ducha, za čo im patrí poďakovanie.

Víťazom turnaja sa v kategórii U10 aj U11 stal ŠK Slovan Bratislava, ktorému srdečne gratulujeme k výbornému úspechu.

Ďakujeme všetkým zúčastneným klubom, trénerom, rodičom, organizátorom, partnerom a fanúšikom za vytvorenie skvelej športovej atmosféry. Tešíme sa na ďalší ročník Memoriálu Karola Jokla.